Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Суперечки в СОТ

7 червня 2016, 09:04
298
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:
Постановою Кабінету Міністрів від 1 червня 2016 року № 346 затверджено Порядок забезпечення захисту прав та інтересів України в торговельно-економічній сфері в рамках Світової організації торгівлі.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:
Документом регулюються питання освіти і діяльності міжвідомчих робочих груп, забезпечення координації та узгодженості дій заінтересованих органів і організацій, взаємодії бізнесу та держави з метою захисту економічних інтересів України у рамках СОТ.

Встановлено, що у разі виявлення інформації про прийняття членом СОТ заходів, які не відповідають положенням угод СОТ, заінтересовані органи та закордонні дипломатичні установи України повідомляють про це Мінекономрозвитку, яке і вживає необхідних заходів для задовільного врегулювання питань в інтересах України, для прийняття рішення, яке є взаємоприйнятним для сторін суперечки.

За результатами розгляду повідомлень Мінекономрозвитку може прийняти рішення про створення міжвідомчої робочої групи із забезпечення захисту прав та інтересів України в торговельно-економічній сфері у рамках СОТ для забезпечення узгодженості дій заінтересованих органів і організацій, здійснення підготовки пропозицій, відповідей та рекомендацій з організаційно-правових, процедурних й інших питань.

Основним методом вирішення суперечок є прямі переговори з компетентними органами країни, що вжила обмежувальних заходів. І лише у разі провалу переговорів Мінекономрозвитку може ініціювати перед Кабміном питання звернення до Органу з вирішення суперечок СОТ.

ПРОТЕ:

Загальний строк розгляду скарг не встановлений.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини