Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Сільгоспстрахування

7 червня 2016, 09:02
213
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг вважає за необхідне створити новий Аграрний страховий пул України.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Очікується, що до складу нового пулу увійдуть страхові компанії, які виконали усі вимоги регулятора щодо нормативів достатності, диверсифікації та якості активів.

«Тільки в такому разі регулятор зможе підтримати розвиток страхування сільгосппродукції з держпідтримкою», - зазначають в Нацкомфінпослуг.

Нині Нацкомфінпослуг завершує підготовку нової редакції закону про страхування сільгоспризиків, який найближчим часом буде передано на узгодження до відповідних держорганів.

Об'єднання страховиків «Аграрний страховий пул» було створено 7 листопада 2012 року. Його членами є страхові компанії: «Брокбізнес», «Страхові гарантії», «Альфа Страхування», «Агрополіс», «Українська аграрно-страхова компанія».

ПРОТЕ:

Можна очікувати, що Аграрний страховий пул України в новій версії буде побудований аналогічно Моторному (транспортному) страховому бюро України і членство в ньому зі сплатою внесків буде обов'язкове для всіх страхових компаній, що вирішили працювати на ринку агрострахування.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини