Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Ринок будматеріалів під наглядом

27 травня 2016, 09:05
147
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Антимонопольний комітет за власною ініціативою проводить дослідження ринку послуг роздрібної торгівлі будівельно-господарськими товарами широкого асортименту в спеціалізованих магазинах.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Підставою для уваги до цієї сфери з боку АМКУ стали відомості, що надійшли, про те, що на цьому ринку діє обмежене коло учасників, які володіють значними частками на окремих сегментах ринку. У зв'язку з цим було зазначено, що АМКУ відкритий для співробітництва з усіма учасниками ринків будівельно-господарських матеріалів (виробниками, постачальниками, роздрібними торговцями) щодо наявності інформації або фактів, які свідчать про ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

ПРОТЕ:

Антимонопольний комітет зауважив, що зазначені відомості потребують уточнення та перевірки. З метою з'ясування обґрунтованості таких підозр Комітетом надіслані запити про надання інформації органам державної влади та найбільшим учасникам ринку. При цьому анонсовано застосування заходів у разі, якщо відомості про недотримання чесної економічної конкуренції на ринку підтвердяться.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини