Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Реформи на транспорті

24 травня 2016, 09:04
280
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:
Наказом від 13 квітня 2016 року № 146 Мінінфраструктури затвердило План заходів з реформування транспортної галузі та дорожнього господарства у 2016 році.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Планом передбачено створення конкурентного ринку залізничних перевезень та визначення процедури розслідування транспортних пригод на залізничному транспорті з органом розслідування на залізничному транспорті.

В авіаційній сфері планується спростити доступ авіаперевізників на ринок авіаційних перевезень, створити прозору дозвільну систему на ринку міжнародних вантажних перевезень.

Також Мінінфраструктури хоче підвищити відповідальність за перевантаження транспортних засобів та ввести систему збору плати з транспортних засобів загальною масою більше 12 тонн, що рухаються автодорогами держзначення.

Планується впорядкувати госпдіяльність у сфері перевезень на таксі, легковими автомобілями на замовлення та інформаційно-диспетчерських служб, ввести держрегулювання, яке дозволить створити в цій сфері прозоре конкурентоспроможне середовище. Ринкові умови створюватимуть і для роботи автоперевізників на місцевих ринках.

Передбачено врегулювання механізму тарифоутворення шляхом надання органам місцевого самоврядування повноважень у частині розробки та затвердження тарифів.

У Мінінфраструктури хочуть створити європейську систему управління автодорогами загального користування та підвищити ефективність управління дорожньою мережею шляхом реформування Укравтодору. Крім того, план включає введення незалежного контролю якості дорожніх робіт, встановлення вимоги щодо обов'язкового залучення незалежних інженерів-консультантів для контролю якості.

Плани у сфері водного транспорту передбачають розвиток об'єктів портової інфраструктури, залучення інвестицій тощо.

ПРОТЕ:

Виникають сумніви, що всі ці перетворення вдасться здійснити за 7 місяців 2016 року, що залишилися.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини