Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Квоти для телеефіру

18 травня 2016, 09:02
175
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Верховна Рада 17 травня прийняла Закон про внесення змін до Закону про телебачення і радіомовлення щодо визначення передач європейського виробництва (законопроект № 2766).

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Законом уточнюється, що в проміжках часу між 07.00 та 23.00 ліцензіати (крім супутникового мовлення) повинні транслювати передачі європейського виробництва, а також США та Канади, не менше 70% (зараз 80%) загального тижневого обсягу мовлення.

При цьому уточнюється, що передача європейського виробництва - це передача, створена однією або декількома юрособами-резидентами держав, що ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

До передач європейського виробництва також відносяться передачі, виготовлені на замовлення юросіб-резидентів держав, що ратифікували Конвенцію, за умови, що безпосередніми виробниками такої передачі є також особи-резиденти таких держав.

ПРОТЕ:

У разі, якщо передачу створено на замовлення або за участі однієї чи декількох юросіб-резидентів країни, яка визнана Верховною Радою України державою-агресором (державою-окупантом), така передача не може вважатися передачею європейського або українського виробництва.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини