Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Підтримка бізнесу

13 травня 2016, 09:05
205
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Україна офіційно приєдналася до європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу COSME - у Брюсселі підписано Угоду про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME) (2014 - 2020)».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

COSME - провідна програма ЄС з бюджетом 2,3 млрд євро, що спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) та реалізується в рамках стратегії «Європа 2020».

Приєднання України до Програми сприятиме розвитку українського підприємницького середовища і консультативних та аналітичних послуг, пов'язаних з експортно-імпортною діяльністю підприємств, розширенням торговельно-економічних зв'язків, приведенню українського законодавства у сфері МСП до європейських стандартів, а також створенню умов для популяризації підприємництва та формування культури бізнесу.

У рамках програми передбачена участь України в таких складових Програми, як: поліпшення умов доступу МСП на ринки, поліпшення регуляторних умов функціонування МСП, формування культури ведення бізнесу.


ПРОТЕ:

Наступним кроком для України є ратифікація Угоди парламентом.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини