Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Стратегії розвитку

11 травня 2016, 09:06
188
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінрегіон наказом від 31 березня 2016 року № 79 затвердив Методику розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Під час розроблення стратегії та плану опрацьовується декілька варіантів сценаріїв розвитку: базовий, оптимістичний та песимістичний. Альтернативні базовому сценарії потрібні для подальшого перегляду, корекції (в разі потреби) цілей регіональної стратегії та стратегічного бачення.

Проект регіональної стратегії подається на затвердження Верховній Раді АР Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським радам не пізніше ніж через 6 місяців після затвердження Державної стратегії регіонального розвитку.

Результати реалізації регіональних стратегій визначаються на підставі проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації планів заходів. Проведення моніторингу та оцінки результативності здійснюється на основі звітів відповідальних осіб за виконання проектів регіонального розвитку.

ПРОТЕ:

Формат участі бізнесу та громадськості в розробленні проектів залишено на розсуд органів місцевого самоврядування.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини