Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Охорона здоров'я

11 травня 2016, 09:02
225
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міністерство охорони здоров'я розробило проект урядового розпорядження про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров'я України.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Концепція пропонує практичні кроки, які необхідно зробити протягом 2016 - 2020 років:

1) введення чітко визначеного державного гарантованого пакета медичних послуг, який поширюватиметься на усіх без виключення громадян країни і включатиме первинну меддопомогу, екстрену меддопомогу, основні види спеціалізованих амбулаторних послуг і планової стаціонарної меддопомоги за напрямом, а також чітко визначений перелік ліків. Послуги, що не входять до цього пакета, передбачають співоплату або повну оплату одержувачем такої послуги, а пільгові категорії громадян звільняються від такої співоплати або оплати. До надання послуг пакета будуть допущені постачальники усіх форм власності;

2) розмежування функцій замовника та постачальника послуг через створення єдиного національного замовника;

3) впровадження нових механізмів оплати медичної допомоги «гроші йдуть за пацієнтом» - відмова від фінансування установ на основі постатейного кошторису (утримання інфраструктури) та перехід до оплати постачальнику фактично наданих послуг (оплата результату).

ПРОТЕ:

Чи передбачає нова система впровадження обов'язкового медичного страхування, поки не повідомляється.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини