Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Регламент парламенту

10 травня 2016, 09:00
210
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Голова Верховної Ради Андрій Парубій презентував зміни, які пропонується внести до Регламенту ВР для реформи парламенту.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зокрема, пропонується проводити 3 пленарні тижні на місяць (замість 2). Тиждень, що залишився, депутати працюватимуть у виборчих округах. Таким чином, окремого тижня роботи в комітетах не буде, проте буде збільшено кількість часу для роботи в них.

Ще одне нововведення - проведення «Дня уряду» щопонеділка. Передбачається 3-годинна дискусія між депутатами та чиновниками, з 11 до 14 годин. Спікер вважає, що традиційна «Година питань до уряду» щоп'ятниці нерідко перетворювалася на формальність.

Планується, що у вівторок і четвер проходитимуть повноцінні пленарні засідання - ранкове (з10 до 14 годин) та вечірнє (з 16 до 18 годин).

У середу весь день пропонується відвести для роботи в комітетах. А завершиться цей день засіданням Ради комітетів (о 16 годині) - новоствореного органу, який формуватиме порядок денний парламенту на наступний пленарний тиждень.

У п'ятницю з 10 до 15 годин депутати знову працюватимуть у комітетах, тимчасових спеціальних та слідчих комісіях, депутатських фракціях і групах. А о 15 годині в п'ятницю відбудеться засідання Погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій і груп та голів парламентських комітетів (щопонеділка вже не буде), на якому затверджуватиметься остаточний проект порядку денного.

ПРОТЕ:

Хотілося б, щоб ці зміни хоча б трохи посприяли підвищенню якості законів, що приймаються.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини