Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Зміняться правила поводження з відпрацьованими мастилами

7 серпня 2018, 17:10
227
0
Реклама

Мінприроди на власному сайті представило для обговорення проект постанови Кабінету міністрів про реалізацію експериментального проекту, спрямованого на регулювання збору, перевезення, зберігання, перероблення, утилізації та знешкодження відпрацьованих мастил (олив).

Проектом пропонується на період з 01.09.2018 до 31.12.2019 року ввести в дію відповідний Тимчасовий порядок. Його метою є упорядкування діючої системи поводження з відпрацьованими мастилами (оливами), а також створення умов для легалізації операцій з небезпечними відходами, які відбуваються у тіньовому секторі економіки.

Зокрема, визначені суб'єкти господарювання у цьому сегменті, регламентований їх правовий статус. Передбачається створення відповідного реєстру та сервісу інформаційного обміну, розпорядником яких буде Мінприроди.

Окрім того, вводиться перелік мастил (олив) та їх відходів, що підпадають під дію Тимчасового порядку, ціна на послуги зі збирання, перевезення, зберігання, оброблення (перероблення), утилізації та знешкодження відпрацьованих мастил (олив) - 0,8 грн (без ПДВ) за один літр. Тариф єдиний і встановлюється: для імпортерів - під час митного оформлення товару; для виробників - під час першого продажу продукції за даними щоквартальної звітності

Після завершення дії Тимчасового порядку буде прийняте рішення щодо доцільності внесення змін до чинного Порядку, затвердженого постановою КМУ від 17.12.2012 №1221.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини