Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

29 грудня 2015, 09:00
141
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Президент Петро Порошенко підписав Закон № 888-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», який було прийнято Верховною Радою 10 грудня (законопроект № 2984).

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Згідно із Законом органи виконавчої влади та місцевого самоврядування наділяються додатковими повноваженнями щодо реєстрації місця проживання, надання відомостей з Державного земельного кадастру, роботи з документами, які підтверджують громадянство, створення реєстру територіальних громад, обміну відомостями між реєстрами територіальних громад і передачі інформації в Єдиному державному демографічному реєстрі. Також Закон регламентує процедуру доступу до інформації в зазначених реєстрах.

Таким чином, отримати цю інформацію, а також необхідні адмінпослуги можна буде на місцях, що особливо важливо для населених пунктів у сільській місцевості.

ПРОТЕ:

Зміни набирають чинності не одразу. З 1 березня 2016 року змінюються умови ведення та користування даними Державного земельного кадастру, а з 4 квітня 2016 року змінюються правила та процедури реєстрації місця проживання.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини