Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПЕРЕВІРКА РОЗРАХУНКІВ

23 грудня 2015, 09:03
184
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

У листі № 25-02002/101317 НБУ зазначив, що банкам необхідно провести всебічний аналіз і перевірку документів (інформації) про фінансові операції та їх учасників.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

У центрі уваги такі операції:

- купівля іноземної валюти з метою перерахування за межі України;

- перерахування іноземної валюти за межі України;

- перерахування коштів у рублях на користь нерезидентів через кореспондентські рахунки банків-нерезидентів, відкриті в уповноважених банках;

- перерахування коштів на користь нерезидентів через філії уповноважених банків, відкриті на території інших держав;

- надання згоди на обслуговування операцій за договором (у тому числі внесення змін) щодо отримання резидентами кредитів, позик, поворотної фінансової допомоги в іноземній валюті від нерезидентів.

Аналіз документів включає вивчення суті та мети фінансової операції, інформації про її учасників. Аналіз здійснюється з метою виявлення індикаторів підозрілої фінансової операції, ознак ведення банком ризикової діяльності та/або підстав вважати, що характер або наслідки фінансових операцій можуть нести реальну чи потенційну небезпеку використання уповноваженого банку для легалізації доходів.

Перелік індикаторів підозрілих фінансових операцій і додаткових документів, необхідних для проведення аналізу, міститься в додатку до листа.

ПРОТЕ:

У разі ненадання всіх необхідних документів банки можуть відмовляти в проведенні операції.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини