Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПЛАНИ МІНСОЦПОЛІТИКИ

18 грудня 2015, 09:00
217
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінсоцполітики наказом від 15 грудня 2015 року № 1216 затвердило План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

У планах відомства вдосконалення механізму видання, продовження дії та анулювання дозволів на застосування праці іноземців і осіб без громадянства, врегулювання питань видачі дозволів на застосування праці іноземців на умовах сумісництва. Також вирішено визначити порядок і строки оскарження рішень територіальних органів держслужби зайнятості про відмову у видачі дозволу, продовженні його дії та анулювання. Планується надати можливість роботодавцеві, який допустив несуттєві порушення, виправити їх без анулювання дозволу.

Крім того, планується вдосконалити законодавство з питань колективно-договірного регулювання трудових і соціально-економічних відносин працівників і роботодавців, їх представників.

ПРОТЕ:

Плани не завжди виконуються. Не варто забувати про те, що наступного року досить вірогідне прийняття нового Трудового кодексу. У такому разі Мінсоцполітики доведеться істотно переглянути свої наміри.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини