Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПЕРЕВІРКИ ДСНС

16 грудня 2015, 09:04
696
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Наказом від 2 листопада 2015 року № 1337 МВС затвердило Порядок проведення планових (позапланових) перевірок щодо додержання суб'єктом господарювання вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Посадові особи ДСНС та її територіальних органів здійснюють держнагляд у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки шляхом проведення планових і позапланових перевірок.

Перевірки проводяться за адресою розташування об'єктів перевірок суб'єкта господарювання в робочий час, встановлений правилами внутрішнього трудового розпорядку, у присутності керівника або його заступника чи уповноваженої особи суб'єкта господарювання.

Суб'єкти господарювання зобов'язані безперешкодно допускати посадових осіб ДСНС або її територіальних органів для здійснення огляду будівель, приміщень, споруд, устаткування, території, надавати для ознайомлення документи, зразки продукції, пояснення, довідки, відомості, матеріали з питань, які виникають під час перевірки.

Планові перевірки проводяться відповідно до планів перевірок, які щокварталу затверджуються ДСНС або її територіальними органами і публікуються на їх офіційному веб-сайті до 25 числа останнього місяця кварталу, який передує плановому. Планову перевірку здійснює ДСНС або її територіальний орган за умови письмового повідомлення суб'єкта господарювання не пізніше ніж за 10 днів до дня перевірки.

За наявності підстав ДСНС або її територіальний орган видає наказ про проведення позапланової перевірки. Під час позапланової перевірки з'ясовуються лише ті питання, необхідність перевірки яких стала підставою для проведення держнагляду, з обов'язковим зазначенням цих питань у посвідченні на проведення позапланової перевірки.

Посадові особи ДСНС або її територіальних органів зобов'язані ознайомити керівника суб'єкта господарювання або уповноважену ним особу зпідставами для проведення позапланової перевірки, надати йому копії відповідного наказу та пред'явити посвідчення на проведення позапланової перевірки. Строк позапланової перевірки не може перевищувати 10 робочих днів, а для суб'єктів малого підприємництва - 2 робочих днів, якщо інше не передбачене законом.

За результатами проведеної перевірки суб'єкта господарювання посадовою особою ДСНС або її територіального органу в разі виявлення порушень вимог законодавства з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки складається акт перевірки.

ПРОТЕ:

Нові норми наберуть чинності найближчим часом.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини