Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПОСТАЧАННЯ ВУГІЛЛЯ

16 грудня 2015, 09:03
223
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Президент підписав Закон від 24.11.2015 № 812-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення передумов для нової моделі ринку природного газу та забезпечення стабільності розрахунків підприємств енергетичної галузі».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Законом встановлено, що тимчасово, до 1 липня 2017 року, звільняються від оподаткування ПДВ операції з постачання на митній території України вугілля та продуктів його збагачення товарних позицій 2701, 2702, 2703 00 00 00, 2704 00 згідно з УКТ ЗЕД.

У разі використання зазначеної пільги норми п. 198.5 ст. 198 ПК не застосовуються в частині товарів, послуг, необоротних активів, суми ПДВ з вартості яких були включені до податкового кредиту у звітних (податкових) періодах, які передували періоду початку застосування пільги.

Платник податків може відмовитися від використання зазначеної пільги або припинити її використання на один або кілька звітних (податкових) періодів шляхом подання заяви. Заява, у якій зазначається перелік позицій товарів згідно УКТ ЗЕД і період, на який платник відмовляється або припиняє використання пільги, подається до контролюючого органу за місцем реєстрації платника податків. Відмова від використання пільги або припинення її використання застосовується з першого числа звітного (податкового) періоду, у якому подано заяву.

ПРОТЕ:

Режим оподаткування операцій з імпорту не змінився.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини