Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

СПРОЩЕНА СИСТЕМА

15 грудня 2015, 09:01
117
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Згідно з урядовим законопроектом № 3630 планується істотно звузити сферу застосування спрощеної системи оподаткування.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Передбачено існування трьох груп:

1) групи А, яку можуть обрати фізособи-підприємці, котрі не мають найманих працівників і займаються торгівлею на ринках або наданням побутових послуг населенню, за умови що їхній дохід не перевищує 300 000 гривень на рік;

2) групи В, яка доступна всім фізособам-підприємцям, котрі мають до 10 найманих співробітників і річний дохід в межах 2 000 000 гривень (за умови дотримання встановлених законодавством обмежень щодо видів діяльності);

3) групи С, яку становлять сільгоспвиробники (як фізособи-СПД, так і юрособи), у яких річний дохід не перевищує 2 000 000 гривень і не менше 75% цього доходу генерується саме сільгоспвиробництвом.

Ставки єдиного податку для групи А можуть бути встановлені в межах 20% від мінімальної зарплати, а для групи В - в межах ставки ПДФО.

При цьому спрощенцям буде заборонено займатися імпортом товарів. А от експортні операції будуть дозволені в повному обсязі.

ПРОТЕ:

Варто зазначити, що розмір доходу для оподаткування визначатиметься виходячи зі встановлених кодексом коефіцієнтів, які застосовуються до загальної суми доходу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини