Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НЕБАНКІВСЬКИМ ФІНУСТАНОВАМ

30 листопада 2015, 09:06
116
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Нацбанк постановою від 25.11.2015 № 815 вніс зміни до Положення про порядок видачі небанківським фінансовим установам ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Передбачено, що Нацбанк має право зупинити на строк до одного року дію ліцензії небанківської фінансової установи на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків у разі порушення нею вимог законодавства з питань переказу коштів.

Нацбанк має право поновити дію ліцензії (у тому числі достроково) у разі усунення небанківською фінансовою установою причин, які стали підставою для зупинення дії ліцензії, за умови надання переліку заходів, проведених для усунення цих причин, та підтвердних документів щодо цих заходів. Рішення про поновлення дії ліцензії приймається Нацбанком протягом 30 календарних днів із дня отримання від небанківської фінансової установи таких документів.

ПРОТЕ:

У разі неусунення небанківською фінансовою установою причин, що стали підставою для зупинення дії ліцензії, Нацбанк має право відкликати таку ліцензію.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини