Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЗАХИСТ СПРОЩЕНОЇ СИСТЕМИ

27 листопада 2015, 09:04
176
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Малий та середній бізнес закликає владу зберегти єдиний податок для фізичних осіб - підприємців і юридичних осіб та накласти мораторій на внесення змін до спрощеної системи оподаткування строком на 3 роки. Для відстоювання своєї позиції підприємницька спільнота об'єднується у відкриту Коаліцію.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Наразі формуються національний та регіональні штаби для проведення адвокасі-кампанії з підтримки спрощеної системи оподаткування. Національна платформа МСБ закликає підприємців та бізнес-асоціації до консолідації в рамках Коаліції, щоб об'єднатися й посилити голос малого та середнього бізнесу в діалозі з владою.

Як зазначила голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна, метою запровадження спрощеної системи в Україні було надати можливість легально працювати й заробляти мільйонам українців. І система себе виправдала.

«Втричі збільшилися надходження від МСБ до бюджету. Але головним досягненням стала саме легалізація підприємців: вони спокійно працювали на себе, на свою сім'ю, часто створювали й одне-два робочих місця», - розповіла вона.

 За словами голови ДРС, Україна переживає кардинальну економічну кризу й повну перебудову економіки. Починають превалювати нові сфери, відбувається пошук нових ніш. А саме малий бізнес найбільш легко змінює свої види діяльності й адаптується до нових реалій.

 «Якщо йому не створювати бар'єрів - то малий бізнес зможе знову врятувати економіку. Сьогодні відповідь однозначна - спрощена система оподаткування актуальна, як ніколи. Вона проста, економить час і гроші підприємців», - акцентувала Ксенія Ляпіна.

 

ПРОТЕ:

Голова Асамблеї громадянського сектору України Іван Петухов порівняв українську економіку та законодавчі ініціативи щодо податкової реформи з потопаючим, якому підкидають цеглини.

Він презентував статистичні дані за останні декілька років, які доводять, що навіть перспективна IT-галузь у разі ліквідації єдиного податку піде в тінь.

В першу чергу проблема тінізації в разі прийняття законопроекту про податкову лібералізацію № 3357 без внесення змін щодо спрощеної системи очікує ювелірів, виробників хутрових виробів та рестораторів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини