Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ДОЗВІЛ

18 листопада 2015, 09:06
427
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін затвердив Порядок видачі експлуатаційного дозволу та його форму.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Порядок визначає процедуру видачі, відмови у видачі, тимчасового припинення дії експлуатаційного дозволу для операторів ринку, що провадять діяльність із виробництва та (або) зберігання харчових продуктів тваринного походження.

У визначенні Закону «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» харчовий продукт тваринного походження - молоко, м'ясо, риба, молюски та ракоподібні, у т. ч. свіжі, охолоджені або заморожені, яйця, мед, їхні похідні та інші продукти, виготовлені з частин тварин, окремих їх органів та (або) тканин, призначені для споживання людиною.

Оператори ринку повинні отримати експлуатаційний дозвіл, який видається територіальними органами Держветфітослужби на кожну окрему потужність до початку її експлуатації. Ця вимога не поширюється, зокрема, на заклади громадського харчування; на потужності, які здійснюють виробництво харчових продуктів, інгредієнтами яких є виключно продукти рослинного походження та (або) перероблені продукти тваринного походження; окремих операторів ринку, визначених ч. 2 ст. 23 зазначеного Закону.

Для отримання експлуатаційного дозволу оператор ринку особисто або через уповноважений ним орган чи особу, або рекомендованим листом подає в одному примірнику відповідну заяву та перелік харчових продуктів, які планує виробляти або зберігати. Строк видачі дозволу становить 30 календарних днів із дня отримання територіальним органом Держветфітослужби документів.

ПРОТЕ:

Не слід забувати, що на даний момент триває процедура ліквідації Держветфітослужби, а її функції мають будет передані новій Держслужбі з питань безпечності харчових продуктів і захисту прав споживачів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини