Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЗАРПЛАТА МОБІЛІЗОВАНИМ

13 листопада 2015, 09:05
184
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін постановою від 04.11.2015 № 911 вніс зміни до постанови від 04.03.2015 № 105 «Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Уточнено, що згаданим Порядком визначається механізм виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом при мобілізації на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, яка загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації на особливий період і підлягають звільненню з військової служби у зв'язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв'язку з прийняттям на військову службу за контрактом.

Також визначено, що дія постанови Кабміну від 04.03.2015 № 105 поширюється на громадян України, які починаючи:

- з 18 березня 2014 р. були призвані на військову службу за призовом при мобілізації на особливий період;

- з 8 лютого 2015 р. були прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, яка загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення військового стану;

- з 11 червня 2015 р. були призвані на строкову військову службу, а також на військову службу під час мобілізації на особливий період і підлягають звільненню з військової служби у зв'язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв'язку з переходом на військову службу за контрактом.

Працівникам, призваним на строкову військову службу, військову службу за призовом при мобілізації, в особливий період, компенсація з бюджету середнього заробітку здійснюється на строк до закінчення особливого періоду чи до дня фактичної демобілізації.

ПРОТЕ:

Працівникам, які були призвані під час мобілізації на особливий період і підлягають звільненню з військової служби у зв'язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу за контрактом, компенсація з бюджету середнього заробітку здійснюється не більше ніж на строк укладеного контракту.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини