Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ

12 листопада 2015, 09:01
160
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінфін оновив форму податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкцію щодо її заповнення. Про це йдеться в наказі від 2 жовтня 2015 року № 859.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Фізособа - платник податків подає декларацію за звітний податковий період у встановлені Податковим кодексом строки до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання фізособи, за яким вона береться на облік як платник податку в контролюючому органі).

Декларація подається до контролюючого органу в один із таких способів на вибір платника податку:

- особисто платником податку або уповноваженою на це особою;

- шляхом надсилання поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Декларації відповідно до п. 49.18 ст. 49 гл. 2 розд. II ПК подаються за звітний (податковий) період, рівний:

- календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб, - до 1 травня року, наступного за звітним, окрім випадків, передбачених розд. IV ПК;

- календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - підприємців, - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) року;

- календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків), - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

ПРОТЕ:

Таким чином, використовувати нову форму доведеться вже в лютому наступного року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини