Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ

9 листопада 2015, 09:06
166
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

7 листопада 2015 року набули чинності Закон «Про національну поліцію» і постанова Кабміну від 28.10.2015 № 877, яка затверджує Положення про Національну поліцію.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Національна поліція є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику в сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства й держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку.

Діяльність Національної поліції спрямовується та координується Кабміном через Міністра внутрішніх справ.

Основні завдання Національної поліції:

- реалізація державної політики в сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства й держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку;

- внесення на розгляд Міністра внутрішніх справ пропозицій щодо забезпечення формування державної політики в зазначених сферах;

- надання в межах, визначених законом, послуг щодо допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.

ПРОТЕ:

Далеко не всі нормативно-правові акти були допрацьовані, щоб повністю відповідати новим умовам. На практиці це може призвести до цілої низки проблемних ситуацій.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини