Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПІДТВЕРДЖЕННЯ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ

30 жовтня 2015, 09:03
214
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мін'юст у листі № 1029-0-2-15/193 надав роз'яснення з питання визнання юридичної особи відсутньою за її місцезнаходженням.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Підставою для розгляду питання про внесення до ЄДР інформації може бути:

- ненадходження в установлений строк реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу (має подаватися щороку протягом місяця, наступного за датою реєстрації юрособи);

- надходження від органу доходів і зборів повідомлення встановленого зразка про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

Після настання будь-якої із цих подій держреєстратор зобов'язаний надіслати на адресу юрособи повідомлення про необхідність підтвердити своє місцезнаходження.

І лише в ситуації, коли таке відправлення буде повернене держреєстратору, до ЄДР вноситься запис про відсутність юрособи за місцезнаходженням.

ПРОТЕ:

На практиці податківці не завжди ретельно ставляться до перевірки місцезнаходження платників податків, тому реєстраторам доволі часто надходять необгрунтовані повідомлення, що створює проблеми підприємствам, які реально працюють за зазначеним місцезнаходженням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини