Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПРОДАЖ ОБ'ЄКТІВ МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ

30 жовтня 2015, 09:04
196
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Фонд державного майна затвердив Порядок проведення в електронній формі продажу об'єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Документом визначається механізм організації та проведення продажу об'єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, в електронній формі.

Рішення про проведення продажу об'єктів малої приватизації в електронній формі приймається замовником аукціону й оформлюється наказом.

Інформація про проведення продажу об'єктів малої приватизації в електронній формі готується й публікується в офіційних друкованих виданнях органу приватизації, місцевих друкованих виданнях, розміщується на офіційному сайті замовника аукціону.

Організатор аукціону, котрого залучає замовник, визначається з урахуванням вимог, передбачених п. 8 розд. I Порядку.

Заяви на участь при проведенні аукціонів в електронній формі подаються організаторові аукціону відповідно до вимог Порядку подання та розгляду заяви про включення до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, та заяви про приватизацію щодо об'єктів державної власності груп А, Д та Ж.

На підставі отриманих в електронному вигляді заяви на участь в аукціоні та фотокопій документів, які є додатками до заяви, організатор аукціону за погодженням із замовником аукціону приймає рішення щодо реєстрації заявника в системі електронних торгів або відмови в реєстрації.

Протягом 2-х календарних днів із дати реєстрації заяви учасник аукціону зобов'язаний надіслати на адресу організатора аукціону оригінал заяви на участь в аукціоні в 3-х екземплярах і належним чином завірені копії документів, а також докази надсилання цих документів.

При проведенні аукціону в електронній формі учасник аукціону після реєстрації організатором його заяви про участь зобов'язаний зареєструватися в системі електронних торгів на електронному ресурсі організатора аукціону, отримати пароль і логін доступу до системи електронних торгів та індивідуальний код (електронний квиток).

Аукціон в електронній формі проводиться на електронному ресурсі організатора аукціону. Брати участь в аукціоні мають право виключно зареєстровані учасники, які отримали індивідуальний код (електронний квиток).

Переможцем аукціону в електронній формі визнається учасник, котрий запропонував найвищу ціну на момент завершення аукціону.

ПРОТЕ:

Цей порядок не застосовується у випадку приватизації об'єкта разом із земельною ділянкою.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини