Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВІТУ

27 жовтня 2015, 09:00
160
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

У листі № 1/9-499 Міносвіти зобов'язало керівників ВНЗ своєчасно інформувати представників правоохоронних органів про спроби використання документів, оформлених або завірених структурами терористичних організацій, при вступі (поновленні) на навчання до ВНЗ України для вжиття заходів правового реагування.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Таким чином, прийняття до розгляду документів, виданих або завірених самопроголошеною «владою» на тимчасово окупованій території АР Крим, міста Севастополь і частині території Донецької та Луганської областей, тимчасово контрольованої терористичними угрупованнями, суперечить законодавству.

МОН зазначило, що не мають і не отримають у майбутньому жодної юридичної сили будь-які «документи про освіту», видані окупаційними структурами Російської Федерації та самопроголошеною «владою» на території АР Крим, міста Севастополь і тимчасово неконтрольованої частини території Донецької та Луганської областей. Жодного визнання, нострифікації, обміну тощо таких «документів» з боку Міносвіти, інших органів держвлади не буде.

ПРОТЕ:

Також МОН попередило про персональну відповідальність у разі виявлення фактів прийняття до розгляду згаданих документів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини