Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

19 жовтня 2015, 09:05
181
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації розробила проект Закону «Про криптографічний та технічний захист інформації». Документ визначає правові та організаційні засади протидії технічним розвідкам, криптографічного й технічного захисту державних інформаційних ресурсів та інформації, вимоги щодо захисту якої встановлені законом, регулює відносини між суб'єктами у сфері захисту інформації.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Серед іншого, документом пропонується запровадити новий дозвільний порядок у сфері захисту інформації, який з урахуванням вимог щодо гарантування національної безпеки в інформаційній сфері найкраще адаптований до європейської організації таких видів робіт.

Передбачено заміну ліцензування госпдіяльності в галузі криптографічного та технічного захисту інформації на сертифікацію виконавців робіт у сфері захисту інформації.

Водночас запропоновано відмовитися від здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням умов провадження госпдіяльності в галузі криптографічного та технічного захисту інформації.

ПРОТЕ:

Враховуючи вплив робіт у сфері захисту інформації на стан національної безпеки, проект Закону передбачає запровадження механізмів підвищення відповідальності суб'єктів у галузі захисту інформації за кінцеві результати проведених ними робіт.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини