Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВІ ПАЛАТИ

15 жовтня 2015, 09:02
213
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Законопроектом № 3108, який зараз знаходиться на розгляді в комітетах, запропоновано внести зміни до Закону «Про торгово-промислові палати в Україні» щодо створення міських та міжрайонних торгово-промислових палат.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Передбачається, що ТПП створюються на території АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя (регіональні торгово-промислові палати). У межах кожної з цих адміністративно-територіальних одиниць може бути створено тільки одну ТПП, за винятком міст обласного та республіканського підпорядкування з населенням понад 100 тисяч чоловік, де можуть бути створені міські або міжрайонні ТПП, які за своїм статусом і правами прирівнюються до регіональних ТПП.

Міські або міжрайонні торгово-промислові палати створюються за ініціативою не менше 30 засновників, які знаходяться на відповідній території.

Автор проекту вважає, що прийняття запропонованих змін сприятиме розвитку інфраструктури підтримки малого та середнього бізнесу, наближенню влади й уповноважених державою організацій та установ безпосередньо до підприємців.

ПРОТЕ:

Варто зазначити, що зараз мінімальна кількість засновників ТПП становить 50 суб'єктів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини