Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЗДЕШЕВЛЕННЯ ГАЗУ

7 жовтня 2015, 09:00
174
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Верховна Рада 6 жовтня прийняла за основу законопроект № 2835 «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо здешевлення вартості газу для населення».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Законопроектом пропонується зменшити ставку рентної плати за природний газ і встановити нульову ставку збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ, що поставляється для населення.

Згідно з проектом ставки рентної плати за користування надрами для видобутку корисних копалин встановлюються у відсотках від вартості товарної продукції гірничого підприємства - видобутої корисної копалини (мінеральної сировини) у таких розмірах: природний газ, видобутий при виконанні договорів про спільну діяльність з покладів до 5000 метрів, - 29% від вартості товарної продукції гірничого підприємства; природний газ, видобутий при виконанні договорів про спільну діяльність з покладів понад 5000 метрів, - 14%. Також пропонується знизити і ставку для видобутку корисних копалин з комерційною метою з покладів, які повністю або частково залягають на глибині до 5 тис. метрів, - у розмірі 29%, а з покладів, які повністю залягають на глибині понад 5 тис. метрів, - 14%. У той же час для підприємств спільної діяльності пропонується залишити ставку у розмірі 70%.

ПРОТЕ:

На вартості імпортованого газу, який в основному й отримує промисловість, ці заходи ніяк не відобразяться.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини