Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РОЗСТРОЧКА ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ СУДУ

21 вересня 2015, 09:05
382
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Вищий господарський суд України, розглянувши 10 вересня 2015 року справу № 914/3427/14, роз'яснив правила розстрочки виконання рішення.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

ВГСУ роз'яснив, що згідно з Господарським процесуальним кодексом за наявності обставин, що ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим, за заявою сторони, державного виконавця, за поданням прокурора або його заступника або за своєю ініціативою господарський суд, що видав виконавчий документ, у 10-денний строк розглядає це питання в судовому засіданні з викликом сторін, прокурора або його заступника і у виняткових випадках, залежно від обставин справи, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, ухвали, постанови, змінити спосіб і порядок їхнього виконання.

Водночас ГПК не визначає перелік обставин, що свідчать про неможливість виконання рішення або ускладнюють його виконання. Тому суд самостійно встановлює обставини, що перешкоджають своєчасному виконанню судового рішення. При цьому приписи ГПК не обмежують суд будь-якими конкретними строками відстрочення або розстрочки виконання рішення, тому суд самостійно визначає такі терміни.

ПРОТЕ:
Варто звернути увагу, що боржник може просити розстрочки виконання рішення і через деякий час після його винесення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини