Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТЯГНЕННЯ

14 вересня 2015, 09:06
177
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мін'юст наказом від 26 серпня 2015 року № 1594/5 затвердив новий Порядок інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та Єдиним державним реєстром виконавчих проваджень.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:
Передача відомостей з Реєстру виконавчих проваджень до Реєстру юридичних осіб і ФОП здійснюється на центральному рівні в електронній формі телекомунікаційними каналами зв'язку.

Технічна підтримка передачі відомостей забезпечується адміністратором Реєстру виконавчих проваджень і технічним адміністратором Реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

Для підтвердження цілісності даних, що передаються в електронній формі, застосовується електронний цифровий підпис з використанням посиленого сертифіката ключа.

Для захисту відомостей, що передаються в електронній формі, застосовується шифрування з використанням засобів, що мають сертифікат відповідності або позитивний експертний висновок за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації.

Передача відомостей здійснюється безкоштовно.

Структура, формат файлів, які містять відомості, що передаються, регламент передачі та прийому відомостей визначаються спільними рішеннями адміністраторів реєстрів. Рішення оформляються окремими протоколами.

Адміністратори повинні забезпечувати своєчасну передачу та прийом відомостей.

ПРОТЕ:

Конкретні строки передачі інформації документом не встановлено.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини