Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ВИЗНАЧЕННЯ МИТНОЇ ВАРТОСТІ

9 вересня 2015, 09:06
177
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

На виконання доручення Прем'єр-міністра Державною фіскальною службою розроблено проект нових Методичних рекомендацій щодо роботи посадових осіб органів ДФС з аналізу, виявлення та оцінки ризиків при здійсненні контролю правильності визначення митної вартості товарів, які переміщаються через митний кордон України.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Методичні рекомендації містять детальні інструкції з послідовності дій посадових осіб митниць ДФС при здійсненні митного контролю за певним напрямом з метою оцінки ризику та визначення форм і обсягів митного контролю, достатніх для забезпечення дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи.

Повідомляється, що найближчим часом ДФС запровадить єдиний механізм визначення митної вартості на всій території України.

У подальших планах фіскальної служби - підготовка законодавчих ініціатив, покликаних забезпечити прозорий і зрозумілий для легального бізнесу процес визначення рівня митної вартості. Крім того, незабаром буде розпочато облаштування спільних пунктів пропуску на західному кордоні.

ПРОТЕ:
Незабаром додатково будуть розроблені методичні рекомендації за напрямами контролю:

- правильності класифікації товарів згідно з УКТ ЗЕД;

- правильності визначення країни походження товарів;

- дотримання встановлених до задекларованих товарів заходів нетарифного регулювання, заборон і обмежень щодо переміщення через митний кордон України;

- дотримання законодавства з питань захисту прав інтелектуальної власності;

- достовірності декларування.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини