Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПОВЕРНЕННЯ ТЕХОГЛЯДУ

8 вересня 2015, 09:05
193
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міністерство фінансів України пропонує з 1 січня 2016 року повернути обов'язковий техогляд для всіх автомобілів, розглядаючи цей захід як засіб для поповнення бюджету. Про це повідомив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко, посилаючись на власне джерело в Мінфіні.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

За його словами, головною причиною такого рішення може послужити необхідність контролювати сплату транспортного податку, що стягується з усіх авто віком до 5 років, впровадження якого передбачається проектом податкової реформи. При цьому при підписанні Угоди про асоціацію з ЄС Україна взяла на себе зобов'язання імплементувати Директиву ЄС/40/2009 про загальний техогляд до 1 січня 2017 року, зробивши виключення лише для авто віком до 5 років.

Крім того, за словами Назаренко, раніше техогляд планувалося повернути вже без участі МВС. Зараз же передбачається, що техогляд проводитимуть акредитовані СТО, а видавати талони та контролювати сплату транспортного збору - реєстраційні центри МВС.


ПРОТЕ:

Наразі жодної офіційної інформації з цього питання немає.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини