Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РОЗРАХУНОК ЗА ГАЗ

9 вересня 2015, 09:02
203
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості разом із Мінфіном оновило Порядок проведення розрахунків за природний газ, теплопостачання і електроенергію. Про це йдеться в наказі від 3 серпня 2015 року № 493/688.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Порядок визначає відносини між органами Державної казначейської служби, департаментами фінансів обласних держадміністрацій, департаментом фінансів виконавчого органу Київської міської ради, Міненергетики, НАК «Нафтогаз України», ДП «Енергоринок» та іншими учасниками розрахунків за газ, теплопостачання і електроенергію.

Розрахунки проводяться за згодою сторін на підставі актів звіряння за нарахованими пільгами, субсидіями та компенсаціями населенню або договорів, що визначають обсяг щомісячного споживання ресурсів (товарів, послуг), і спільного протокольного рішення про організацію взаєморозрахунків за газ і теплопостачання; спільного протокольного рішення про організацію взаєморозрахунків за електроенергію; спільного протокольного рішення про організацію взаєморозрахунків за електроенергію і газ.

Схеми розрахунків погоджують відповідні департаменти фінансів спільно з постачальниками та транспортувальниками ресурсів і контролюють відповідні органи Казначейства.

Усі учасники розрахунків відкривають рахунки в органах Казначейства (крім енергопостачальних компаній і ДП «Енергоринок», які відкривають рахунки зі спецрежимом використання в уповноваженому банку).

Усі учасники розрахунків зобов'язані забезпечувати підписання спільних протокольних рішень на проведення розрахунків упродовж 2 робочих днів із дня їх отримання.

Кошти на підставі спільних протокольних рішень про організацію взаєморозрахунків зараховуються:

  • за газ і теплопостачання - до загального фонду держбюджету;

  • за електроенергію - на рахунок ДП «Енергоринок» за умови відсутності в суб'єктів господарювання, які є постачальниками і транспортувальниками газу, можливості взяти участь у проведенні розрахунків за спожиту електроенергію.

ПРОТЕ:

Зміни стосуються лише розрахунків, які проводяться за рахунок бюджетних субвенцій.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини