Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РОЗКРИТТЯ БЕНЕФІЦІАРІВ

7 вересня 2015, 09:04
170
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мін'юст у листі від 10 серпня 2015 року № К-15171/19.3 роз'яснив порядок внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зокрема, Міністерство нагадало, що відомості мають бути внесені до реєстру до 25 вересня. У разі відсутності кінцевих бенефіціарів до реєстру вноситься відповідний запис. Якщо учасниками юрособи є виключно фізичні особи і вони ж є кінцевими бенефіціарними власниками, інформація не подається.

Для внесення відомостей до Реєстру представник юридичної особи повинен подати державному реєстратору заповнену реєстраційну картку (форма 4, затверджена наказом Міністерства юстиції від 14.10.2011 № 3178/5). При поданні реєстраційної картки (форма 4) заповнюються тільки ті поля, які стосуються зміни відомостей про юридичну особу, які вносяться до Єдиного державного реєстру.

ПРОТЕ:

Не подавати інформацію про бенефіціарів у разі їх співпадіння з учасниками юрособи можуть лише підприємства, зареєстровані до 25 листопада 2014 року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини