Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДЕРЖАРХБУДКОНТРОЛЬ

4 вересня 2015, 09:05
167
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про створення інституту головних інспекторів будівельного нагляду, до обов'язків яких входитиме здійснення контролю за діями місцевих органів архітектурно-будівельної інспекції. Відповідну постанову уряд прийняв на засіданні 2 вересня.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Як повідомило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, головні інспектори з будівельного контролю будуть обрані з числа співробітників головного управління державної архітектурно-будівельної інспекції й отримають статус державних службовців.

При цьому, як повідомили в Держархбудінмпекції, до компетенції головних інспекторів також входитиме здійснення позапланових перевірок, за результатами яких вони зможуть вносити подання про скасування дозвільної документації на будівництво або зняття з посади посадових осіб. Проте повноваження з прийняття рішень залишаються за головним управлінням відомства.

ПРОТЕ:

Таким чином, формально наглядаючи за роботою лише чиновників, головні інспектори можуть безпосередньо впливати вплив на бізнес, адже у разі скасування дозвільної документації будівництво доведеться призупиняти.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини