Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ІНОЗЕМЦІВ

3 вересня 2015, 09:04
203
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінсоцполітики наказом від 29 липня 2015 року № 779 затвердило новий Технічний опис бланка дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Передбачено, що бланк дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні є паперовим листом формату А5 (210 х 148 мм).

Для виготовлення бланка дозволу використовують захисний папір. Такий папір має видимі сині та червоні захисні волокна і невидимі та слабо видимі при денному світлі захисні волокна завдовжки не менше 4 мм. Для захисного паперу характерна хімічна реакція на дію певних хімічних сполук.

Дизайн бланка відтворюється з використанням офсетного друку.

Текст бланка дозволу з лицьового боку виконано чорною захисною фарбою, яка під дією ультрафіолетового опромінення набуває жовтогарячого світіння.

У центрі бланка дозволу невидимою при денному світлі фарбою, яка набуває жовтого світіння під дією ультрафіолетового опромінення, виконано орнаментальний малюнок.

ПРОТЕ:

Слід зазначити, що згідно з наказом Мінсоцполітики № 779:

1) бланки дозволи, видані до набрання чинності цим наказом, є дійсними до закінчення строку їх дії;

2) невикористані територіальними органами Державної служби зайнятості бланки дозволу є дійсними до остаточного їх використання.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини