Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЛІЦЕНЗУВАННЯ

19 серпня 2015, 09:04
195
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді скасувати ліцензування експорту та імпорту етилового, коньячного і плодового спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів з метою стимулюваня зовнішньоекономічної діяльності України. Відповідна пропозиція міститься в урядовому законопроекті № 2498а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення дозвільних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Метою прийняття закону є лібералізація та дерегуляція зовнішньоекономічної діяльності, зокрема у сфері експорту, імпорту спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів шляхом скасування такого ліцензування, говориться в пояснювальній записці до проекту.

Також зазначається, що обсяг платежів до бюджету від придбання ліцензій є незначним порівняно з надходженнями від сплати податків і зборів за експорт-імпорт тютюну, алкогольних напоїв і спирту. У зв'язку з цим скасування ліцензій істотно не відобразиться на стані бюджету.

Згідно із законопроектом оптова торгівля етиловим, коньячним і плодовим спиртом і далі здійснюватиметься за ліцензією на оптову торгівлю.

Щодо алкогольних напоїв і тютюнових виробів, то українські підприємства зможуть здійснювати імпорт і експорт, оптову торгівлю і відвантаження для реалізації магазинами безмитної торгівлі на основі ліцензії на оптову торгівлю відповідними товарами.

ПРОТЕ:

Як бачимо, імпортерам алкоголю і тютюнових виробів доведеться отримувати ліцензії на оптову торгівлю.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини