Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

БЕЗВІЗОВИЙ РЕЖИМ З ЄС

19 серпня 2015, 09:02
181
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким ввів в дію рішення РНБО про додаткові заходи щодо введення безвізового режиму між Україною та ЄС.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Згідно з рішенням Кабмін повинен налагодити механізм координації й оцінки діяльності центральних органів виконавчої влади з виконання плану безвізового режиму з ЄС, створити системи контролю та моніторингу в режимі реального часу реалізації завдань у сфері євроінтеграції.

Уряду також доручено розробити і подати на розгляд законопроект про внесення змін до статті 216 Кримынального процесуального кодексу щодо забезпечення чіткого визначення перебування під слідством органів досудового слідства.

Кабмін також повинен забезпечити прийняття концепції створення національної системи ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства і затвердження плану заходів з її реалізації.

Доручено також підготувати за участю СБУ, Національного антикорупційного бюро із залученням представників Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки України законодавчі пропозиції щодо посилення захисту свідків у кримінальному провадженні.

МВС доручено невідкладно забезпечити завершення будівництва та належного облаштування пункту тимчасового розміщення біженців в Яготині Київської області, а також пункту тимчасового перебування іноземців і осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, в селі Мартинівському Миколаївської області.

ПРОТЕ:

Враховуючи, що низка зазначених заходів вимагає досить довгого терміну для реалізації, можна приблизно уявити собі момент введення безвізового режиму з ЄС.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини