Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЗАХИСТ БІЗНЕСУ

11 серпня 2015, 09:05
187
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

За ініціативою ДФС при відомстві працюватиме Уповноважений з питань підприємництва. Проблемами та правами бізнесу на цій посаді займатиметься керівник «Українського медіа-центру реформ» Тарас Качка.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Уповноважений з питань підприємництва стане посередником між бізнесом і фіскальною службою. Передусім, він представлятиме та захищатиме інтереси бізнесу. Важливим завданням стане створення відкритого комунікаційного майданчика, мета якого - роз'яснення податкових змін, їх обговорення з підприємцями, а головне - забезпечення чесних партнерських відносин між ДФС і бізнес-співтовариством.


До Уповноваженого з питань підприємництва платники податків можуть звертатися щодо трьох категорій питань. По-перше, це індивідуальні скарги. Враховуючи те, що при розгляді індивідуальних скарг існують формальні процедури (адміністративне оскарження та оскарження в судах), у даному випадку розглядаються нюанси, пов'язані з тим, як можна врегулювати проблему. По-друге, це системні питання, які стосуються адміністрування податків, і по-третє - зміни законодавства. Сьогодні відбувається активна дискусія щодо податкових змін, тому кожен платник податків може подати свої пропозиції з податкової реформи.

Першочерговим завданням стане напрацювання ефективного механізму розгляду скарг усередині ДФС, а також взаємодія з усіма іншими інститутами, які представляють інтереси бізнесу, - офісом бізнес-омбудсмена, Торгово-промисловою палатою України, Європейською бізнес асоціацією, Американською торговою палатою, галузевими асоціаціями тощо.

ПРОТЕ:

Фактично такий уповноважений певною мірою дублюватиме функції Громадської ради при ДФС.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини