Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РЕФОРМА ДЕРЖЗАКУПІВЕЛЬ

31 липня 2015, 09:04
122
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України планує збільшити строк проведення закупівель з 40 до 45 днів. Про це заявив заступник Міністра Максим Нефьодов.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Відповідні зміни пропонуються законопроектом № 2087а «Про внесення змін до деяких законів України у сфері державних закупівель щодо приведення їх у відповідність з міжнародними стандартами та вжиття заходів з подолання корупції».

«Нарешті приводимо українське законодавство в повну відповідність з міжнародними стандартами саме для приєднання до угоди СОТ. Це відносно незначні технічні зміни, наприклад, збільшення строку проведення закупівель з 40 до 45 днів. Вони важливі, щоб Україна повністю відповідала критеріям СОТ», - заявив Нефьодов.

Варто зазначити, що законопроект № 2087а був прийнятий за основу і кілька разів ставився на голосування до другого читання, але у результаті так і не набрав потрібну кількість голосів депутатів.

ПРОТЕ:

Серед технічних змін, запропонованих проектом, зокрема, є і норма про перегляд мінімальних порогів суми закупівель, після яких застосування передбачених законом процедур є обов'язковим.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини