Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ВАЛЮТНІ ОПЕРАЦІЇ

29 липня 2015, 09:05
156
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Нацбанк постановою від 24 липня 2015 року № 473 вніс зміни до низки нормативно-правових актів з метою уточнення порядку відображення операцій з купівлі-продажу іноземної валюти та банківських металів у Системі підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України НБУ, а також спрощення процесу реєстрації цих операцій.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Постановою передбачено:

- зміна підходу до підтвердження операцій з купівлі-продажу іноземних валют і банківських металів у Системі підтвердження угод;

- скасування подання заявок на участь у Системі підтвердження угод для проведення операцій з іншими уповноваженими банками. Заявки на участь у Системі підтвердження угод подаватимуться тільки для проведення операцій із Національним банком України;

- скорочення обсягів інформації, яку повинен зазначати банк у заявці на участь у Системі підтвердження угод;

- скасування для уповноважених банків підтвердження операцій купівлі-продажу інвестиційних монет України з Національним банком.

В НБУ зазначають, що ця постанова істотно спрощує для банків процедуру реєстрації операцій у Системі підтвердження правочинів. Банки зможуть одразу підтверджувати укладені між ними угоди.

ПРОТЕ:

Постанова набуде чинності 1 серпня 2015 року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини