Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ВИДОБУВАННЯ БУРШТИНУ

21 липня 2015, 09:01
175
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міністерство екології та природних ресурсів України розглядатиме заяви на погодження від суб'єктів господарювання на розвідку та видобуток бурштину після прийнятття відповідного закону та належного нормативного врегулювання питання видобування бурштину в Україні.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Усі погодження на розвідку та видобування бурштину, видані у 2015 році, буде відкликано. Про це повідомила заступник Міністра екології та природних ресурсів - керівник апарату Світлана Коломієць.

«Враховуючи нещодавнє доручення Президента України Петра Порошенка щодо підвищення ефективності протидії незаконному видобуванню та реалізації бурштину, а також беручи до уваги рекомендації Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики й природокористування, бачу правильним утриматися від надання нових погоджень на час розробки прозорого механізму регулювання діяльності з видобутку та реалізації бурштину», - зазначила заступник Міністра.

Водночас, у відомстві запевнили, що Міністерство підтримує курс на дерегуляцію та виступає за максимальне сприяння бізнесу в отриманні необхідних дозволів та погоджень і зазначає, що створення відповідної нормативної бази повинно полегшити процедуру погодження документів для компаній, які бажають працювати законно. Представники Мінприроди беруть активну участь у доопрацюванні законопроекту № 1351-1 щодо видобування та реалізації бурштину, який вже пройшов перше читання у парламенті у квітні цього року.

ПРОТЕ:

Фактично такі дії Мінекології вплинуть лише на суб'єктів, які працюють офіційно. А нелегальний видобуток бурштину триватиме.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини