Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЗМІНИ ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

21 липня 2015, 09:06
171
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків» (законопроект № 2004).

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зокрема, з Податкового кодексу виключено положення щодо визначення контролюючим органом податкового зобов'язання платника податків у разі оголошення обвинувального вироку або закриття кримінального провадження за нереабілітуючими підставами.

Також уточнено умови та порядок допуску посадових осіб контролюючих органів до проведення документальних виїзних і фактичних перевірок.

Тимчасово, до 31 грудня 2016 року, платники податків звільняються від сплати штрафних (фінансових) санкцій, зазначених у податковому повідомленні-рішенні, у разі сплати податкового зобов'язання протягом 10 календарних днів, наступних за днем отримання податкового повідомлення-рішення.

Окрім цього, до повноважень центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики, віднесено оприлюднення узагальнюючої податкової консультації.

ПРОТЕ:

Нові норми почнуть діяти тільки з першого числа місяця, наступного за днем їхнього опублікування.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини