Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПАРКУВАННЯ

13 липня 2015, 09:01
162
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Комітет ВР з питань податкової та митної політики рекомендує прийняти за основу законопроект № 2635 про внесення змін до Податкового кодексу щодо збору за місця для паркування транспортних засобів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Законопроектом пропонується змінити базу оподаткування збором за місце для паркування транспортних засобів і встановити його сплату виключно на спеціально обладнаних автостоянках (замість відведених). Проектом також передбачається скасувати нижню межу ставки збору за місця для паркування транспортних засобів, яка становить 0,03 відсотка мінімальної заробітної плати (0,37 грн за 1 кв. м за кожен день).

ПРОТЕ:
Підтримуючи законопроект у цілому, члени Комітету при обговоренні зазначили, що його положення мають бути введені не з дня, наступного за днем його опублікування, а з 1 січня 2016 року. Крім того, до другого читання необхідно виключити положення про передачу в суборенду операторами майданчиків для паркування, що належать їм, без рішення відповідної сільської, селищної або міської ради іншим суб'єктам господарювання.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини