Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ

6 липня 2015, 09:04
235
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

З 3 липня діє спільний наказ Мінінфраструктури і МВС № 166/550, яким затверджено Порядок перевірки цистерн для перевезення небезпечних вантажів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Документом визначено процедуру проведення перевірки та маркування вагонів-цистерн, автоцистерн, знімних цистерн, контейнерів-цистерн, переносних цистерн, знімних кузовів-цистерн, що використовуються для перевезення рідких, порошкоподібних та гранульованих небезпечних вантажів автомобільним, залізничним, морським та річковим транспортом.

Вимоги Порядку є обов'язковими для всіх суб'єктів господарювання (незалежно від форм власності та видів їхньої діяльності), які є виробниками, власниками, орендарями або операторами цистерн, а також здійснюють експлуатацію цистерн, їх ремонт, переобладнання, технічне діагностування, перевірку та нагляд за ними.

Дія Порядку не поширюється на цистерни для перевезення:

  • газів;

  • рідких і гранульованих небезпечних вантажів, в яких для їх випорожнення періодично утворюється тиск вище 0,07 МПа;

  • небезпечних вантажів у змішувально-зарядних машинах з цистернами місткістю менше ніж 1000 л;

  • вантажів, які не підпадають під дію законодавства у сфері перевезення небезпечних вантажів;

  • вантажів територіями підприємств, установ та організацій, де вони виготовляються або утворюються, використовуються або захороняються.

ПРОТЕ:

Таким чином, власники зазначених видів цистерн будуть зобов'язані періодично оплачувати послуги спеціалізованих підприємств, які проводитимуть такі перевірки.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини