Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПОДАТОК НА РОЗКІШ

3 липня 2015, 09:04
408
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

До 1 липня власникам розкішних автомобілів були надіслані податкові повідомлення-рішення про сплату транспортного податку - протягом 60 днів він має бути сплачений.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Згідно зі змінами, внесеними до Податкового кодексу Законом № 71-VII, фізичні та юридичні особи, у тому числі нерезиденти, зобов'язані сплатити транспортний податок на легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об'єм двигуна понад 3000 куб. см.

Ставка податку встановлюється у розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн за кожен легковий автомобіль.


Податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити направляються (вручаються) платнику-фізособі контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року). Платник податків зобов'язаний сплатити податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.


За об'єктами оподаткування, придбаними протягом року, податок сплачується фізособою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після одержання інформації про перехід права власності.


Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізособам-нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об'єктів оподаткування, що знаходяться у власності таких нерезидентів.

ПРОТЕ:

Платники-юрособи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об'єкта оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. За об'єктами оподаткування, придбаними протягом року, декларація юридичною особою - платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об'єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт. Юрособи сплачують податок авансовими внесками щоквартально до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини