Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ТОРГІВЛЯ ПИВОМ ПІСЛЯ 1 ЛИПНЯ

2 липня 2015, 09:05
207
0
Реклама

ПРАВОВЕ СОБІТИЕ:

ДФС у листі № 22173/7/99-99-21-02-17 нагадала про правила здійснення операцій з виробництва, імпорту та торгівлі пивом з 1 липня 2015 року.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Передусім підтверджено позицію, що для операцій з пивом потрібна така ж ліцензія, що і для операцій з виробництва, продажу та імпорту інших алкогольних напоїв. Тому якщо суб'єкт господарювання раніше вже одержав таку ліцензію, він може здійснювати операції з пивом на її підставі.

При цьому уточнено, що у разі здійснення продажу пива в місцях торгівлі з торговельною площею менше 20 кв. м (тобто в тих випадках, коли торгівля міцним алкоголем заборонена) на бланку ліцензії зазначатиметься додатково вид напою. При цьому у разі продажу інших алкогольних напоїв такими суб'єктами торгівлі вони нестимуть відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 6 800 грн.

Також роз'яснено, що для маркування пива міцністю більше 8,5% об'ємних одиниць застосовуються акцизні марки АВ ОП і АІ ВП; залишки пива за кодами товарної позиції 2203 згідно з УКТ ЗЕД, вироблені до 1 липня 2015 року, не підлягають маркуванню і можуть перебувати у вільному обігу до повної їх реалізації з урахуванням терміну придатності.

У разі ввезення маркованої підакцизної продукції на митну територію України податок сплачується при придбанні марок акцизного податку з доплатою (у разі потреби) на день подання митної декларації.

ПРОТЕ:

Плата за ліцензії для операцій з пивом буде такою ж, як і для операцій з іншими видами алкогольної продукції.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини