Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РРО ДЛЯ ЄДИННИКІВ

2 липня 2015, 09:06
143
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Верховна Рада 1 липня прийняла Закон про зміну правил застосування РРО на основі допрацьованого законопроекту № 1088 з урахуванням поправок, внесених безпосередньо в залі з голосу.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Прийнятим законом змінюються правила встановлення РРО для єдинників: спрощенці 2 і 3 груп, чий річний дохід не перевищує (незалежно від виду діяльності) 1 млн гривень, на постійній основі звільнені від обов'язку використовувати РРО. Якщо зазначений поріг протягом року перевищено, то вже з першого числа наступного календарного кварталу застосування РРО стає обов'язковим.

Також передбачено, що сервісні центри обслуговуватимуть РРО без порушення опломбування.

У разі незабезпечення гарантійного ремонту РРО не пізніше 7-го робочого дня з дня прийняття на ремонт, вводиться в експлуатацію належним чином зареєстрований на суб'єкта господарювання резервний РРО.

Передбачається фінансова відповідальність сервісних центрів у разі незабезпечення гарантійного ремонту РРО у встановлені строки та невведення в експлуатацію - у розмірі 5 мінімальних заробітних плат.

Крім того, Кабміну доручено до 1 вересня 2015 року розробити порядок перевірки суб'єктів господарювання на предмет дотримання законодавства про РРО.

ПРОТЕ:

Надії на перенесення строків обов'язкового впровадження РРО для єдинників не справдилися.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини