Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДІЯЛЬНІСТЬ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ

26 червня 2015, 09:02
209
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

На зміну податковій міліції повинна прийти служба фінансових розслідувань - демілітаризований орган, де працюють професійні аналітики. Про це заявив Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на презентації інституціональної реформи ДФС.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Він нагадав, що парламент минулого скликання не підтримав урядову ініціативу щодо ліквідації податкової міліції та створення служби фінансових розслідувань: «Сподіваюсь, що парламентська коаліція цього разу підтримає законопроект, який внесе Міністерство фінансів разом з Державною фіскальною службою».

«Податкова міліція повинна відійти в минуле. У нас має бути професійна служба фінансових розслідувань, демілітаризована, яка має потужних аналітиків. Вона не бігає з тією метою, щоб зібрати хабарі, а приходить рідко, але дуже влучно. У першу чергу до контрабандистів, до тих, хто відмиває ПДВ, тримає податкові ями та конвертаційні центри», - підкреслив А. Яценюк.

ПРОТЕ:

Такі заяви главою уряду робляться із гідною подиву регулярністю з самого початку його перебування на цій посаді. Ось тільки хура й досі там...

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини