Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДРУКОВАНІ ЗМІ

19 червня 2015, 09:02
232
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Наказом від 13 травня 2015 року № 98 Держкомтелерадіо оновив Порядок надання державної фінансової підтримки друкованим засобам масової інформації.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Джерелом державної фінансової підтримки друкованих ЗМІ є асигнування, передбачені Держкомтелерадіо в державному бюджеті на відповідний рік.

Державна фінансова підтримка не може бути надана друкованим ЗМІ:

- рекламного характеру;

- еротичного характеру;

- заснованим за участю юридичних або фізичних осіб, до сфери діяльності яких належать виробництво та постачання паперу, поліграфічного обладнання, технічних засобів мовлення;

- заснованим в Україні міжнародними організаціями або за участю юридичних або фізичних осіб інших держав, осіб без громадянства;

- у яких понад 50% загального обсягу випуску становлять матеріали зарубіжних ЗМІ.

Державна фінансова підтримка друкованим ЗМІ надається виключно на поліграфічні послуги та закупівлю паперу як найвитратніші складові виробничого процесу.

Для отримання державної фінансової підтримки редакції періодичних друкованих видань подають Держкомтелерадіо:

- заяву, в якій зазначають підстави для отримання такої підтримки, а також мету її використання;

- план перспективного розвитку друкованого ЗМІ на наступний рік;

- банківські реквізити заявника;

- документальне підтвердження підстав, необхідних для надання підтримки (розгорнутий кошторис доходів і витрат за звітний рік, звіт про фінансові результати, довідки банківської установи про наявність засобів на рахунку заявника на момент звернення);

- копію свідоцтва про державну реєстрацію друкованого ЗМІ;

- документи, що підтверджують право на видання друкованого ЗМІ (угода між співзасновниками, договір між видавцем (редакцією) та засновником).

Рішення про надання або про відмову у наданні заявнику державної фінансової підтримки приймається колегією Держкомтелерадіо і вводиться в дію його наказом. У разі якщо заявник отримує відмову в наданні такої підтримки, йому повідомляється про це в 5-денний строк.

ПРОТЕ:

Державна фінансова підтримка надається тільки друкованим ЗМІ для дітей та юнацтва, для інвалідів, спеціалізованим науковим виданням, які видаються науковими установами та навчальними закладами не нижче 3-го рівня акредитації, та ЗМІ, які цілеспрямовано сприяють розвитку мов і культур національних меншин України, а також періодичним виданням літературно-художнього напряму.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини